Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Paryżu

Strona główna

Aktualności

 • Międzynarodowe Targi ITM POLSKA (Innowacje-Technologie-Maszyny), Poznań
 • Zapytanie ofertowe - analiza rynkowa nt. Charakterystyki segmentu automatyki budynkowej na rynku francuskim
 • Międzynarodowe Targi Medyczne w Warszawie - WIHE, 10-12 października 2015 r.
 • Targi BATIMAT 2015 - zaproszenie na konferencję prasową w dniu 12 kwietnia 2015 r. siedziba KIG w Warszawie
 • VIII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS Kielce, 22 – 23 kwietnia 2015
 • 22-04-2015
  Zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach ITM POLSKA (Innowacje-Technologie-Maszyny), Poznań, które odbędą się w dniach 9-12 czerwca 2015 r. Ostatnia edycja targów odbyła się na powierzchni wystawienniczej ponad 20.000 m kw., z udziałem ponad 934 wystawców z ponad 32 krajów.Targi przyciągnęły ponad 16 800 zwiedzających reprezentujących branże ITM.
 • 17-04-2015
  Obligatoryjne warunki uczestnictwa do spełnienia przez Wykonawcę: 1. Wykonawca musi udokumentować, że na przestrzeni ostatnich dwóch (2) lat zrealizował co najmniej 2 (dwie) analizy rynkowe dotyczące rynku francuskiego, w tym przynajmniej jedną (1) z zakresu budownictwa, 2. Wykonawca potwierdzi zatrudnienie profesjonalnego analityka z rynku francuskiego, posiadającego doświadczenie w przygotowywaniu analiz rynkowych na rynku lokalnym na przestrzeni co najmniej ostatnich dwóch (2) lat. Jako potwierdzenie zatrudnienia ww. analityka Wykonawca przedstawi jego CV wraz z wykazem analiz przez niego wykonanych i jego oświadczeniem o zaangażowaniu do wykonania analizy rynkowej w zakresie segmentu automatyki budynkowej na rynku francuskim.
 • 02-04-2015
  Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy na trzecią edycję Międzynarodowych Targów Medycznych WIHE - Warsaw International Healthcare Exhibition. W tym roku: mówimy o zaawansowanej technologii sprzętu medycznego informujemy o nowościach branżowych wymieniamy doświadczenia na temat innowacyjnych rozwiązań w medycynie zwracamy uwagę na praktyczne aspekty teleopieki i telemedycyny rozmawiamy o specjalistycznym wyposażeniu szpitali oraz bloków operacyjnych Zapraszamy również na szereg wydarzeń towarzyszących: konferencje, seminaria, warsztaty, związane z tematyką w obrębie anestezjologii, radiologii, zarządzania placówką medyczną, funduszy unijnych oraz szkoleń dla pielęgniarek i położnych.Pełen program znajduje się tutaj. Odkryj nowoczesne technologie Ucz się od liderów w branży medycznej Podziel się wiedzą i doświadczeniem Rozbuduj sieć kontaktów Daj się odkryć i nawiąż współpracę Więcej informacji: http://wihehospital.pl/glowna/
 • 01-04-2015
  Zapraszamy na KONFERENCJĘ PRASOWĄ która odbędzie się we wtorek 14 kwietnia 2015 r. o godzinie 11:30 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, (sala konferencyjna nr 205, drugie piętro), ul. Trębacka 4 w Warszawie. Prezentacji targów dokona pani Catherine Rousselot, dyrektor marketingu i komunikacji grupy Reed Expositions France, organizatora targów BATIMAT, IDEOBAIN oraz INTERCLIMA+ELEC. Po konferencji zapraszamy na lunch. Wstęp wolny. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do wtorku 8 kwietnia (tel.: 22 8156455, fax: 22 8156480, e-mail: promopol@it.pl)
 • 01-04-2015
  Co dwa lata wybitna kadra naukowców i praktyków z branży spotyka się w Targach Kielce, aby przez dwa dni dyskutować na ważne dla branży tematy podczas specjalistycznych konferencji i wykładów. Ciekawymi punktami w programie VII targów Expo-Gas były dwa spotkania naukowe, organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Konferencja „Miniona dekada branży – ocena i prognozy” poruszająca tematy dotyczące między innymi – poszukiwania i wydobywania gazu, magazynowania, przesyłki, dystrybucji oraz gazu niekonwencjonalnego, a także warsztaty szkoleniowe „Standardy Techniczne Izby Gospodarczej w działalności przedsiębiorstw gazowniczych”. EXPO-GAS 2015 to, oprócz obecnych także w latach poprzednich koncernów polskich i europejskich - duży udział nowych firm z Niemiec, Czech, Francji, Litwy oraz Wielkiej Brytanii. Organizatorzy wystawy nawiązali ścisłą współpracę z Niemieckim Stowarzyszeniem Branży Gazowej i Wodnej (DVGW), którego celem jest podnoszenie poziomu technicznego i naukowego branży gazowej i wodnej ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa, higieny i wpływu na środowisko.
Przewodnik dla polskich inwestorów we Francji
Przewodnik stanowi praktyczne kompendium wiedzy dla inwestorów o podstawowych warunkach prawnych, administracyjnych i formalnych związanych z prowadzeniem biznesu na terytorium Francji.
Wsparcie eksportu
Prezentacja instrumentów wsparcia w procesie internacjonalizacji polskich firm. Kredyty i gwarancje rządowe, ubezpieczenia kredytów, finansowanie z funduszy strukturalnych, dofinansowanie wydawnictw, certyfikatów oraz udziału przedsiębiorców w targach i wystawach.
Informacje WPHI
Informacje i komunikaty WPHI w Paryżu
 • http://www.mg.gov.pl/Fundusz+UE/POIG/Marka+Polskiej+Gospodarki
 • http://www.eksporter.gov.pl/
 • http://www.mg.gov.pl
 • http://www.coie.gov.pl
Ambasada RP w Paryżu
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
86, rue de la Faisanderie, Paryż 75116, Francja
tel.: 0 033 1 45 04 10 20, fax: 0 033 1 45 04 63 17, e-mail: ,
Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek 9h00 - 17h00
Czas lokalny: