Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Paryżu

Strona główna

Aktualności

 • VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD i IV Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO, Łódź
 • Zapytanie ofertowe - zakup dostępu online do elektronicznej bazy danych firm działających na rynku francuskim
 • Międzynarodowe Targi ITM POLSKA (Innowacje-Technologie-Maszyny), Poznań
 • Zapytanie ofertowe - analiza rynkowa nt. Charakterystyki segmentu automatyki budynkowej na rynku francuskim
 • Międzynarodowe Targi Medyczne w Warszawie - WIHE, 10-12 października 2015 r.
 • 20-05-2015
  Zapraszamy Państwa do udziału w VIII Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD i IV Targach Ekologicznego Stylu Życia beECO, które odbędą się w Łodzi w dniach 2-4 października 2015 r.
 • 29-04-2015
  Przedmiotem zamówienia jest wielostanowiskowy dostęp online do elektronicznej bazy danych firm działających na rynku francuskim (z danymi w języku francuskim), w okresie od 1 grudnia 2015 r. do 31 grudnia 2016 r., z możliwością wykorzystania 17 000 (siedemnastu tysięcy) kredytów.
 • 22-04-2015
  Zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach ITM POLSKA (Innowacje-Technologie-Maszyny), Poznań, które odbędą się w dniach 9-12 czerwca 2015 r. Ostatnia edycja targów odbyła się na powierzchni wystawienniczej ponad 20.000 m kw., z udziałem ponad 934 wystawców z ponad 32 krajów.Targi przyciągnęły ponad 16 800 zwiedzających reprezentujących branże ITM.
 • 17-04-2015
  Obligatoryjne warunki uczestnictwa do spełnienia przez Wykonawcę: 1. Wykonawca musi udokumentować, że na przestrzeni ostatnich dwóch (2) lat zrealizował co najmniej 2 (dwie) analizy rynkowe dotyczące rynku francuskiego, w tym przynajmniej jedną (1) z zakresu budownictwa, 2. Wykonawca potwierdzi zatrudnienie profesjonalnego analityka z rynku francuskiego, posiadającego doświadczenie w przygotowywaniu analiz rynkowych na rynku lokalnym na przestrzeni co najmniej ostatnich dwóch (2) lat. Jako potwierdzenie zatrudnienia ww. analityka Wykonawca przedstawi jego CV wraz z wykazem analiz przez niego wykonanych i jego oświadczeniem o zaangażowaniu do wykonania analizy rynkowej w zakresie segmentu automatyki budynkowej na rynku francuskim.
 • 02-04-2015
  Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy na trzecią edycję Międzynarodowych Targów Medycznych WIHE - Warsaw International Healthcare Exhibition. W tym roku: mówimy o zaawansowanej technologii sprzętu medycznego informujemy o nowościach branżowych wymieniamy doświadczenia na temat innowacyjnych rozwiązań w medycynie zwracamy uwagę na praktyczne aspekty teleopieki i telemedycyny rozmawiamy o specjalistycznym wyposażeniu szpitali oraz bloków operacyjnych Zapraszamy również na szereg wydarzeń towarzyszących: konferencje, seminaria, warsztaty, związane z tematyką w obrębie anestezjologii, radiologii, zarządzania placówką medyczną, funduszy unijnych oraz szkoleń dla pielęgniarek i położnych.Pełen program znajduje się tutaj. Odkryj nowoczesne technologie Ucz się od liderów w branży medycznej Podziel się wiedzą i doświadczeniem Rozbuduj sieć kontaktów Daj się odkryć i nawiąż współpracę Więcej informacji: http://wihehospital.pl/glowna/
Przewodnik dla polskich inwestorów we Francji
Przewodnik stanowi praktyczne kompendium wiedzy dla inwestorów o podstawowych warunkach prawnych, administracyjnych i formalnych związanych z prowadzeniem biznesu na terytorium Francji.
Wsparcie eksportu
Prezentacja instrumentów wsparcia w procesie internacjonalizacji polskich firm. Kredyty i gwarancje rządowe, ubezpieczenia kredytów, finansowanie z funduszy strukturalnych, dofinansowanie wydawnictw, certyfikatów oraz udziału przedsiębiorców w targach i wystawach.
Informacje WPHI
Informacje i komunikaty WPHI w Paryżu
 • http://www.mg.gov.pl/Fundusz+UE/POIG/Marka+Polskiej+Gospodarki
 • http://www.eksporter.gov.pl/
 • http://www.mg.gov.pl
 • http://www.coie.gov.pl
Ambasada RP w Paryżu
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
86, rue de la Faisanderie, Paryż 75116, Francja
tel.: 0 033 1 45 04 10 20, fax: 0 033 1 45 04 63 17, e-mail: ,
Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek 9h00 - 17h00
Czas lokalny: